Blog

wishlisty ceneo

Poznaj Wishlisty Ceneo

2024-03-11
Listy ulubionych produktów, listy życzeń albo z angielskiego wishlisty – wszystkie te nazwy odnoszą się do zestawień wybranych towarów, które można zapisać pod jednym linkiem. Narzędzie umożliwia tworzenie unikatowych Landing Page’y ze zbiorem produktów dostępnych na Ceneo.
Ile czasu trzeba poświęcić na afiliacje?

Ile czasu trzeba poświęcić na afiliację?

2024-03-07
Czy afiliacja pozwoli na szybki zarobek online? Jak zachęcić użytkowników do kliknięcia w promocyjne linki?
Two female designers drawing a website outline and website ux app development on mobile phone.

Jak zmonetyzować ruch na stronie internetowej?

2024-03-07
Działalność online, zwłaszcza prowadzenie własnej strony internetowej, stała się obecnie popularnym sposobem na osiąganie zysków. Jednak aby skutecznie zmonetyzować ruch na stronie, kluczowe jest zrozumienie, jak go analizować i wykorzystywanie różnych strategii. Poznaj podstawowe kroki, które pomogą Ci efektywnie zarabiać na ruchu na Twojej stronie internetowej.
Influencer holding microphone

Jak przygotować dobry content na stronę internetową?

2024-02-13
Starannie przygotowane treści to kluczowy element sukcesu strony internetowej. To właśnie ona przyciąga użytkowników i buduje zaufanie. Nie wystarczy jednak opublikować tekst na stronie. Trzeba też zadbać o to, żeby faktycznie mógł on zainteresować odbiorców.
American dollar symbol on orange background. Green money flatlay

Blogowanie jako źródło dochodu

2024-02-12
Obecnie prowadzenie bloga może być również atrakcyjną formą zarobku – przy jednoczesnym wyrażaniu własnych myśli czy też dzieleniu się pasjami. Aby jednak treści publikowane w sieci zaczęły przynosić zyski, trzeba opracować konkretne strategie. Zarabianie na pisaniu bloga jest jak najbardziej realne – trzeba jedynie mieć plan i starannie go realizować. W poniższym artykule znajdziesz poradnik, w którym przedstawiamy pomysły, co zrobić, by blogowanie stało się opłacalne również pod względem finansowym.
Monetyzacja bloga podróżniczego

Podróże i zarabianie na blogowaniu podróżniczym

2023-12-28
Zawód: podróżnik. Dla wielu osób brzmi to jak marzenie. W końcu zwiedzanie świata wiąże się z mniejszymi lub większymi wydatkami, związanymi z opłaceniem dojazdu, noclegu czy atrakcji. Istnieje jednak grupa, która łączy przyjemne z pożytecznym: zarabia na podróżach. Jak to zrobić? Przeczytaj nasz poradnik, aby dowiedzieć się, jak przekuć pasję w dochodowy biznes.
padlock on credit card, Internet data privacy information security concept

Bezpieczeństwo w programie afiliacyjnym

2023-12-21
Zastanawiasz się, czy programy afiliacyjne są legalne? Co może być dla ciebie zagrożeniem w afiliacji? W jaki sposób odróżnić legalny i prawdziwy program afiliacyjny od fałszywego? Jeśli chociaż na jedno pytanie nie znasz odpowiedzi, serdecznie zapraszamy cię do zapoznania się z dalszą częścią artykułu. Odpowiemy nie tylko na te pytania, ale rozwiejemy również kilka innych wątpliwości.
Czy afiliacja jest dla Ciebie?

Czy afiliacja jest dla Ciebie?

2023-12-21
Czy afiliacja jest dla mnie? Na to pytanie często próbują odpowiedzieć sobie ci, którzy zastanawiają się nad możliwościami zarabiania online. Jeśli i ty do nich należysz – świetnie trafiłeś! W poniższym artykule podpowiemy, czym dokładnie jest afiliacja i czy faktycznie da się na niej zarobić. Opiszemy, jak zacząć, na czym polega ta forma współpracy i jakie korzyści oraz wyzwania niesie ze sobą. Zapraszamy do lektury!
Jakie są najpopularniejsze formy zarabiania przez internet?

Praca zdalna – zarabiaj przez internet

2023-12-21
Praca zdalna to obecnie dość popularna forma rozwoju zawodowego. Stało się tak przede wszystkim ze względu na pandemię. To właśnie wtedy wiele przedsiębiorstw podjęło decyzję o tym, że praca zdalna w domu będzie bezpieczniejszą opcją dla ich pracowników. Na początku realizowanie swoich obowiązków w domowym zaciszu mogło być nieco problematyczne, jednak z czasem coraz bardziej przyzwyczailiśmy się do zdalnej pracy.  Dlaczego tak dobrze pracuje nam się z domu? Poznaj cienie i blaski pracy zdalnej przez internet.
Laptop and summertime vacations

Praca przez internet – gdzie szukać?

2023-11-23
Praca przez internet stała się bardzo popularna za sprawą pandemii. Przed 2020 rokiem w Polsce próżno było szukać osób, które pracowały zdalnie. W większości przypadków praca za pośrednictwem sieci kojarzyła się z realizowaniem dodatkowych zleceń, dorabianiem i zajęciem dla młodych, którzy chcą w ten sposób zwiększyć swoje kieszonkowe. Pandemia Covid-19 pokazała, że praca przez internet może mieć zupełnie inny wymiar, a zdalne łączenie się z kolegami z firmy jest obecnie czymś całkowicie normalnym. Jeśli i ty chcesz zacząć zarabianie w domu przez internet, koniecznie przeczytaj poniższy tekst.
Link afiliacyjnych w social mediach

Link afiliacyjny w social mediach: jak sprytnie go wykorzystać?

2023-11-16
Media społecznościowe to już nie tylko miejsce wirtualnych spotkań. To także ocean możliwości dla osób, które chciałby wspomóc swoje działania reklamowe oraz tych, którzy chcą zarabiać w sieci bez wielkiego wysiłku. Dziś wyjaśniamy, jak mądrze wykorzystywać linki afiliacyjne, prowadząc profil w social media oraz uczestnicząc w programie partnerskim.
Gdzie promować produkty z programów partnerskich?

Gdzie promować produkty z programów partnerskich?

2023-11-16
Chcesz zacząć zarabiać poprzez program partnerski, jednak nie wiesz, jaki kanał promocyjny sprawdzi się najlepiej w twoim przypadku? Mamy dla ciebie garść porad, które ułatwią ci przygotowanie odpowiedniej strategii reklamowej i zwiększą szansę na wysokie prowizje. Sprawdź!
Zarabianie na testowaniu produktów i recenzjach

Zarabianie na testowaniu produktów i recenzjach

2023-11-16
Testowanie produktów w sieci – czy można na nim zarobić? A jeśli tak, to na jaki model współpracy się zdecydować, by zarobić jak najwięcej? Sprawdź, jaką drogę wybrać – serwis testerski czy program partnerski i zarabiaj w internecie!
Prowadzisz bloga? Zarabiaj z programami partnerskimi

Prowadzisz bloga? Zarabiaj z programami partnerskimi

2023-11-16
Program partnerski (lub inaczej program afiliacyjny) to rodzaj współpracy pomiędzy wydawcą (na przykład blogerem lub influencerem) a sklepem internetowym, któremu zależy na promocji i lepszej sprzedaży swoich produktów. Reklamodawca ma szansę znacząco zwiększyć swoje zyski przy jednocześnie niewielkim nakładzie finansowym. Sprawdź, dlaczego warto dołączyć do programu partnerskiego!
Czy można bezpiecznie zarabiać przez internet

Czy można bezpiecznie zarabiać przez internet?

2023-11-16
Zarabianie w sieci to bardzo atrakcyjna dla osób, które chcą podreperować swój budżet. Proste, niewymagające opuszczania domu działania mogą stanowić źródło atrakcyjnych zysków, zwłaszcza w przypadku osób zaangażowanych i kreatywnych. Jednym z najbezpieczniejszych sposobów na zarobek w internecie są współprace oferowane przez sieci afiliacyjne. Sprawdź, dlaczego nie musisz obawiać się działania w programie partnerskim!
Jak influencerzy i twórcy treści generują dochód online

Jak influencerzy i twórcy treści generują dochód online?

2023-11-16
Czy wiesz, że ponad 21 mln Polaków śledzi w mediach społecznościowych choć jednego influencera? W ostatnim czasie tworzenie treści w internecie przestało być już tylko i wyłącznie hobby – dziś dla wielu osób to przede wszystkim sposób na bardzo dobry zarobek. Sprawdź, jak zarabiają influencerzy i co możesz zrobić, by dołączyć do tego grona!
Man using laptop computer on orange background.

Jak nauczyć się pisać bloga?

2023-11-16
Masz pasję, którą chciałbyś podzielić się ze światem? Pragniesz, by inni poznali twoje zdanie? A może chcesz poinformować odbiorców o tym, że twoja firma istnieje? To doskonałe punkty wyjściowe do tego, aby zacząć tworzyć wartościowy content do internetu! Zatem, jak zacząć pisać bloga? Dlaczego w ogóle warto to robić? Na co przede wszystkim zwrócić uwagę, tworząc treści? Te i wiele innych kluczowych aspektów omówimy w dalszej części tego artykułu.
Zarabianie na Youtube

Zarabianie na YouTubie poprzez programy partnerskie

2023-11-15
Zarabianie na Youtube już dawno przestało być możliwością zarezerwowaną wyłącznie dla wybranych. Dziś mogą skorzystać z niej nawet niewielkie kanały, co stanowi świetne rozwiązanie dla raczkujących twórców. Swoje działania na Youtube możesz monetyzować w bardzo prosty sposób dzięki afiliacji. Sprawdź, jak zarabiać na Youtube poprzez programy partnerskie.
Note written on a white sticker with paper clip on a orange background . Inscription HTTPS

Tworzenie rankingów na blogu

2023-11-06
Rankingi to coś, co lubi każdy z nas, ponieważ ułatwiają nam one wybór produktu i usługi. Dlatego stworzenie rankingów na swoim blogu może okazać się potężnym narzędziem do przyciągania czytelników i zachęcania ich do regularnych odwiedzin. Stanowią one cenne źródło informacji dla czytelników, umożliwiając im szybkie porównanie ofert różnych firm lub producentów. W tym artykule omówimy, jak efektywnie tworzyć atrakcyjne rankingi, które zwiększą aktywność na twoim blogu.
Above orange office desk with, notebook, computer keyboard and mouse

Udostępnianie powierzchni reklamowych na stronie internetowej

2023-10-20
Prowadzisz stronę internetową, na której dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem? Publikujesz wartościowy content, dzięki któremu poszerzasz grono odbiorców? Wykorzystaj potencjał swojej przestrzeni w sieci i zobacz, że dzięki udostępnianiu powierzchni reklamowych, możesz zacząć zarabiać właśnie na prowadzeniu strony – nawet jeśli do tej pory miała charakter hobbystyczny. Jak wygenerować dodatkowy zarobek? Piszemy o tym poniżej.
top view of glasses near business newspaper and cup of coffee on orange

Artykuły sponsorowane na stronie internetowej

2023-10-20
Krzykliwe banery, nieustannie wyskakujące okna pop-up czy zbyt nachalne mailingi zamiast zachęcić do zakupu, potrafią skutecznie do niego zniechęcić. Jak zatem pozyskać klientów albo przynajmniej dotrzeć do grona użytkowników, którzy będą mogli bliżej poznać markę? Pomoże w tym branża afiliacyjna i artykuły sponsorowane, dzięki którym brand ma szansą zaistnieć w roli eksperta nienachalnie promującego swoje produkty czy też usługi. Co warto wiedzieć o artykułach sponsorowanych, jak je wyceniać i tworzyć? Sprawdź!
Typing up my blog post of the weekend

Jak założyć bloga i zarabiać?

2023-10-20
Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu blogowanie kojarzyło się z pewnego rodzaju rozrywką – internetową przestrzenią, która pozwalała dzielić się własnymi przemyśleniami czy pasjami z innymi w sposób głównie hobbystyczny. Dziś wciąż możemy w ten sposób traktować prowadzenie bloga lub pójść o krok dalej i wykorzystać go w celach zarobkowych. Od czego zacząć? Jak założyć bloga i wreszcie – co uczyni go dochodowym? Treści poradnikowe czy może korzystanie z marketingu afiliacyjnego? Sprawdź!
Social media

Jak zarabiać na Instagramie? Skuteczne sposoby.

2022-12-15
Zarabianie na Instagramie jest kuszącą możliwością, ale nie wystarczy do tego założenie profilu i czekanie aż zacznie przynosić korzyści. Dowiedz się, jak zarabiać na Instagramie i działaj.
Style blonde in 90s clothes and VR glasses with money

Jak zarabiać w sieci? Sprawdzone metody zarabiania przez Internet w 2023

2022-12-15
W internecie już od dawna szukamy czegoś więcej niż tylko rozrywki. Wielu z nas przeniosło tam dużą część swojego życia, w tym życie zawodowe. Sposobów na to, jak zarabiać w internecie jest wiele. Dzięki nim można dorabiać do podstawowej pensji lub znaleźć główne źródło utrzymania, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności. Które metody zarabiania są warte uwagi, a na które nie warto tracić czasu?
Abstract creative background with light bulbs

Jak mieć więcej followersów na Instagramie? Porady 2023

2022-12-15
Poznaj najskuteczniejsze sposoby jak zdobyć więcej followersów na Instagramie. Publikowanie cieszących się popularnością materiałów na Instagramie przynosi radość i dumę, a jeśli czerpiesz z obecności w serwisie korzyści finansowe, liczba followersów nabiera jeszcze większego znaczenia.
Facebook scrabble letters word on a orange background

Jak zarabiać na Facebooku?

2022-12-15
Facebook jest obecny w Polsce kilkanaście lat i choć wydawałoby się, że lata świetności ma już za sobą, nieustannie przyciąga do siebie wiernych użytkowników. Przeczytaj więcej!
Woman having web call on a laptop while working at home

Jak wygląda współpraca z siecią afiliacyjną?

2022-12-09
Co to jest sieć afiliacyjna i jak nawiązać z nią współpracę? To prosty sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy, z którego można korzystać na wiele różnych sposobów. Wejdź i dowiedz się więcej!
Zdjęcie poglądowe

Afiliacja – co to jest i jak działają programy afiliacyjne?

2022-09-19
Zarabianie w internecie bez wkładu własnego? To możliwe! Wystarczy, że dowiesz się, co to jest afiliacja i zaczniesz działać. Sprawdź teraz!
Zdjęcie poglądowe

Jak zarabiać na stronie internetowej? 5 skutecznych sposobów

2022-09-19
Nie ulega wątpliwości, że współcześnie strona internetowa to jedna z najważniejszych wizytówek każdej firmy. Bez względu na rodzaj wykonywanej działalności, powinieneś rozważyć jej popularyzację w sieci. Wejdź i dowiedz się jak to zrobić.
zdjęcie poglądowe

Jak zarabiać na blogu? 6 skutecznych sposobów

2022-09-19
Zarabianie na pisaniu już dawno przestało być tajemniczym i niedostępnym zajęciem dla wybranych. Przeczytaj więcej!
Note written on a white sticker with paper clip on a orange background . Inscription HTTPS

Co to link afiliacyjny? Ile i jak można na nim zarobić?

2022-09-16
Afiliacja umożliwia zarabianie pieniędzy online bez żadnego wkładu gotówki. Przeczytaj jak możesz to zrobić!