header image

BAZA WIEDZY

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami!

Stworzyliśmy dla Was sekcję przydatnych artykułów, z których możecie czerpać wiedzę z obszaru afiliacji. Będą dla Was wskazówkami do jak najbardziej efektywnych działań.

Jeśli macie pomysł lub potrzebujecie dodatkowych informacji, jakich nie ma w żadnym z artykułów, piszcie śmiało na: partnerzy@ceneo.pl. Cenimy Wasze zdanie i zawsze chcemy wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Social media

Jak zarabiać na Instagramie? Skuteczne sposoby.

Zarabianie na Instagramie jest kuszącą możliwością, ale nie wystarczy do tego założenie profilu i czekanie aż zacznie przynosić korzyści. Żeby czerpać realne zyski ze swojej obecności w serwisie, trzeba wykazać się zaangażowaniem i wiedzą. Współpraca z markami lub Programami Partnerskimi, sprzedaż zdjęć czy własny sklep – możliwości masz bardzo dużo. Tylko proaktywna postawa doprowadzi cię do wymarzonego sukcesu. Dowiedz się, jak zarabiać na Instagramie i działaj.
Style blonde in 90s clothes and VR glasses with money

Jak zarabiać w sieci? Sprawdzone metody zarabiania przez Internet w 2023

W internecie już od dawna szukamy czegoś więcej niż tylko rozrywki. Wielu z nas przeniosło tam dużą część swojego życia, w tym życie zawodowe. Sposobów na to, jak zarabiać w internecie jest wiele. Dzięki nim można dorabiać do podstawowej pensji lub znaleźć główne źródło utrzymania, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności. Które metody zarabiania są warte uwagi, a na które nie warto tracić czasu?
Abstract creative background with light bulbs

Jak mieć więcej followersów na Instagramie? Porady 2023

Publikowanie cieszących się popularnością materiałów na Instagramie przynosi radość i dumę, a satysfakcja rośnie, gdy przybywa osób obserwujących zdjęcia i filmy. Jeśli czerpiesz z obecności w serwisie korzyści finansowe, liczba followersów nabiera jeszcze większego znaczenia. Owszem, nie tylko ona decyduje o zyskach, ale jest jednym z najważniejszych czynników, które przyczyniają się do zwiększenia zarobków. Jak mieć więcej follow na Istagramie? Poznaj najskuteczniejsze sposoby.
Facebook scrabble letters word on a orange background

Jak zarabiać na Facebooku?

Facebook jest obecny w Polsce kilkanaście lat i choć wydawałoby się, że lata świetności ma już za sobą, nieustannie przyciąga do siebie wiernych użytkowników. Czy wciąż jest serwisem, z którego można czerpać korzyści finansowe? Oczywiście! Wiedząc, jak zarabiać na Facebooku, możesz wiele zyskać na swojej obecności w serwisie. Sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy jest wiele, poznaj najlepsze z nich.
Woman having web call on a laptop while working at home

Jak wygląda współpraca z siecią afiliacyjną?

Współpraca z siecią afiliacyjną polega na polecaniu produktów i usług. Niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla reklamodawców, jak i twórców internetowych. To prosty sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy, z którego można korzystać na wiele różnych sposobów. Żeby zacząć zarabiać na polecaniu, wystarczy prowadzić blog lub serwis internetowy, można również wiele zyskać, działając aktywnie w mediach społecznościowych. Co to jest sieć afiliacyjna i jak nawiązać z nią współpracę?
Zdjęcie poglądowe

Afiliacja – co to jest i jak działają programy afiliacyjne?

Zarabianie w internecie bez wkładu własnego? To możliwe! Wystarczy, że dowiesz się, co to jest afiliacja i zaczniesz działać. Jeśli zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w branży afiliacyjnej, to w tym miejscu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Przygotowaliśmy kompleksowy przewodnik po świecie afiliacji, w którym opowiadamy, co to takiego, na czym polega praca w marketingu afiliacyjnym i ile można zarobić, jednocześnie poruszając wiele innych ważnych zagadnień. Udanej lektury!
Zdjęcie poglądowe

Jak zarabiać na stronie internetowej? 5 skutecznych sposobów

Nie ulega wątpliwości, że współcześnie strona internetowa to jedna z najważniejszych wizytówek każdej firmy – zarówno tej małej, jak i dużej. Przedsiębiorcy coraz częściej mawiają, że „jeśli nie ma cię w internecie – nie ma cię wcale”. Bez względu na rodzaj wykonywanej działalności, powinieneś rozważyć jej popularyzację w sieci. Możesz też upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: zarabiać za pomocą własnej strony internetowej. Jak to zrobić? Znamy na to aż 5 sposobów.
zdjęcie poglądowe

Jak zarabiać na blogu? 6 skutecznych sposobów

Zarabianie na pisaniu już dawno przestało być tajemniczym i niedostępnym zajęciem dla wybranych. Dziś mogą robić to praktycznie wszyscy – a to za sprawą łatwego dostępu do komputerów oraz sieci. Coraz więcej osób poszukujących dodatkowych finansów zastanawia się, jak zarabiać na blogu. Znamy na to aż 6 sposobów!
Note written on a white sticker with paper clip on a orange background . Inscription HTTPS

Co to link afiliacyjny? Ile i jak można na nim zarobić?

Afiliacja umożliwia zarabianie pieniędzy online bez żadnego wkładu gotówki. To dobra wiadomość zarówno dla twórców internetowych, jak i osób, które chcą sobie dorobić, rekomendując ulubione produkty znajomym. Co to jest i jak wygenerować link afiliacyjny? Gdzie można go wykorzystać? Na jakie zarobki możesz liczyć? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z linkiem afiliacyjnym znajdziesz w naszym artykule!