API PP Ceneo.pl

API Programu Partnerskiego Ceneo.pl to programistyczny interfejs, który umożliwia stworzenie niezwykle elastycznej reklamy produktowej. Dzięki temu rozwiązaniu, mogą Państwo w swoim serwisie umieścić szczegółowo wybrane informacje, pochodzące z Ceneo.pl.
API Programu Partnerskiego Ceneo.pl przeznaczone jest TYLKO DLA WYDAWCÓW stron kierujących ruch internetowy do Ceneo.pl. Jeśli szukasz informacji na temat API dla sklepów internetowych, przejdź na tę stronę.

Każdy Partner, który będzie się starał o przyznanie testowego klucza API Programu Partnerskiego Ceneo.pl, powinien określić w jaki sposób będzie korzystał z zasobów API. Testowy klucz API Ceneo.pl zostanie przyznany tylko tym Partnerom, którzy dane pobrane za pomocą metod API Programu Partnerskiego Ceneo.pl wykorzystają efektywnie, zbudują aplikację mobilną, wzbogacą dzięki danym pobranym za pomocą API swoją witrynę lub przedstawią te dane w innej formie, która w efekcie końcowym, spowoduje, że ruch będzie kierowany do Ceneo.pl trwale.

Warunkiem podstawowym i koniecznym do otrzymania testowego klucza API jest w pełni działająca witryna internetowa.
Dokumentacja serwisów API Programu Partnerskiego Ceneo.pl. Spis:

AuthorizationService – usługa do autoryzacji

Każde żądanie do API musi zawierać token autoryzacyjny ważny przez określony czas. Ta usługa pozwala go pobrać na podstawie klucza API. Dostęp do usługi musi odbywać się po protokole https, by uniknąć kompromitacji klucza API.

PartnerService – usługa do pobierania informacji o produktach i kategoriach

Usługa pozwala na dostęp do kategorii oraz najpopularniejszych produktów na Ceneo z filtrowaniem m.in. po kategorii, nazwie, minimalnej cenie czy producencie.

Kontakt API Programu Partnerskiego: partnerzy@ceneo.pl