Relacja z BCP 2018 oczami sponsora PP Ceneo.pl
10 maja 2018

Śniadania blogerów z PP Ceneo – ruszamy w Polskę!

Pamiętasz naukę języka angielskiego w szkole? Trzydziestka energicznych dzieciaków i jeden dorosły. Nauczyciel robi swoje czyli nic innego jak słynne „realizuje materiał”. Ktoś rysuje, ktoś inny składa samolot z papieru, najlepsza koleżanka z ławki opowiada o wczorajszej wizycie w wesołym miasteczku i koniec końców okazuje się, że po kilku latach nauki i tak z nikim się nie dogadamy. A jak wyglądałyby takie lekcje w małych grupach, gdzie każdy musiałby być skupiony i zaangażowany? Na pewno byłoby zdecydowanie ciekawiej, przyjemniej, a i efekty byłyby nieporównywalnie lepsze. Dlaczego zatem nie przenieść tego rozwiązania również do świata dorosłych i… blogosfery?

Po intensywnej burzy mózgów, zaciętych dyskusjach i wielu głosowaniach przygotowaliśmy dla naszych Partnerów coś specjalnego…

 

„Śniadania blogerów z PP Ceneo”

 

czyli cykl spotkań w różnych miastach Polski, podczas których w mniejszym gronie i luźnej atmosferze będziemy poznawać naszych Partnerów, rozmawiać o ich pracy, poznawać inicjatywy, doradzać, przekazywać wiedzę, a to wszystko przy dobrej kawie i smacznym śniadaniu.

 

Co to oznacza w praktyce?

To, że nasz zespół przyjeżdża do Twojego miasta specjalnie dla Ciebie – gotów bezpośrednio dzielić się wiedzą, podpowiadać jak efektywnie i regularnie zarabiać na blogu, ale przede wszystkim poznać Cię osobiście oraz Twoje potrzeby i oczekiwania względem Programu Partnerskiego Ceneo.

Jeśli nadal nie bardzo wyobrażasz sobie, jak miałoby to wyglądać, spieszymy z pomocą, ponieważ pierwsze spotkanie już za nami! Odbyło się w zeszły piątek 25 maja 2018 we Wrocławiu, o czym informowaliśmy na naszej zamkniętej grupie na Facebooku.

 

W piątkowy poranek spotkaliśmy się z Anią mama-sama.pl, Elwirą jakonatorobi.pl, Magdą wkrecona.pl, Anią simplyanna.pl, Żanetą cupcakefactory.pl, Weroniką mavelo.pl oraz Anią pizzagirlpatrol.com. Tym razem silne grono kobiece; Panowie następnym razem liczymy również na Was! 🙂

 

 

 

Śniadanie i kawa pozwoliły na dobre się obudzić i zabrać za ważne tematy nurtujące blogerów, którzy na poważnie myślą o nieinwazyjnej, ale skutecznej monetyzacji swojej strony. Podczas tego spotkania poruszyliśmy tematykę SEO korzystając z wiedzy naszego kolegi z zespołu – Mateusza. Pod ostrzałem konkretnych i technicznych pytań naszych Gości, Mateusz dokładnie objaśnił „z czym to się je”, czego wymaga od blogera, na jakie rzeczy warto zwracać uwagę. Obalił krążące w blogosferze mity i podał wiele cennych wskazówek, o których przeczytasz dokładniej we wpisie Weroniki – 11 wskazówek SEO, o których warto wiedzieć.

 

 

 

Dziewczyny nie wyszły oczywiście z pustymi rękami – świnki skarbonki, złote kubeczki oraz eleganckie teczki trafiły do ich domowych biur. Podczas spotkania o nasze podniebienia zadbała ekipa Meet & Eat Business Garden Wrocław.

Już wypatrujemy kolejnego spotkania, które odbędzie się w czerwcu. O tym, jakie miasto tym razem wybraliśmy, dowiesz się śledząc nasze media społecznościowe. Sprawdzamy rozkład jazdy, szykujemy upominki i przyjeżdżamy!

 

Do zobaczenia!

Zespół PP Ceneo.pl

Komentarze są wyłączone.