Śniadania blogerów z PP Ceneo - ruszamy w Polskę!

Pamiętasz naukę języka angielskiego w szkole? Trzydziestka energicznych dzieciaków i jeden dorosły. Nauczyciel robi swoje czyli nic innego jak słynne "realizuje materiał". Ktoś rysuje, ktoś inny składa samolot z papieru, najlepsza koleżanka z ławki opowiada o wczorajszej wizycie w wesołym miasteczku i koniec końców okazuje się, że po kilku latach nauki i tak z nikim się nie dogadamy. A jak wyglądałyby takie lekcje w małych grupach, gdzie każdy musiałby być skupiony i zaangażowany? Na pewno byłoby zdecydowanie ciekawiej, przyjemniej, a i efekty byłyby nieporównywalnie lepsze. Dlaczego zatem nie przenieść tego rozwiązania również do świata dorosłych i... blogosfery?

Po intensywnej burzy mózgów, zaciętych dyskusjach i wielu głosowaniach przygotowaliśmy dla naszych Partnerów coś specjalnego...

"Śniadania blogerów z PP Ceneo"

czyli cykl spotkań w różnych miastach Polski, podczas których w mniejszym gronie i luźnej atmosferze będziemy poznawać naszych Partnerów, rozmawiać o ich pracy, poznawać inicjatywy, doradzać, przekazywać wiedzę, a to wszystko przy dobrej kawie i smacznym śniadaniu.

Co to oznacza w praktyce?

To, że nasz zespół przyjeżdża do Twojego miasta specjalnie dla Ciebie - gotów bezpośrednio dzielić się wiedzą, podpowiadać jak efektywnie i regularnie zarabiać na blogu, ale przede wszystkim poznać Cię osobiście oraz Twoje potrzeby i oczekiwania względem Programu Partnerskiego Ceneo.

Jeśli nadal nie bardzo wyobrażasz sobie, jak miałoby to wyglądać, spieszymy z pomocą, ponieważ pierwsze spotkanie już za nami! Odbyło się w zeszły piątek 25 maja 2018 we Wrocławiu, o czym informowaliśmy na naszej zamkniętej grupie na Facebooku.

W piątkowy poranek spotkaliśmy się z Anią mama-sama.pl, Elwirą jakonatorobi.pl, Magdą wkrecona.pl, Anią simplyanna.pl, Żanetą cupcakefactory.pl, Weroniką mavelo.pl oraz Anią pizzagirlpatrol.com. Tym razem silne grono kobiece; Panowie następnym razem liczymy również na Was! :)

Śniadanie i kawa pozwoliły na dobre się obudzić i zabrać za ważne tematy nurtujące blogerów, którzy na poważnie myślą o nieinwazyjnej, ale skutecznej monetyzacji swojej strony. Podczas tego spotkania poruszyliśmy tematykę SEO korzystając z wiedzy naszego kolegi z zespołu - Mateusza. Pod ostrzałem konkretnych i technicznych pytań naszych Gości, Mateusz dokładnie objaśnił "z czym to się je", czego wymaga od blogera, na jakie rzeczy warto zwracać uwagę. Obalił krążące w blogosferze mity i podał wiele cennych wskazówek, o których przeczytasz dokładniej we wpisie Weroniki - https://mavelo.pl/2018/05/11-wskazowek-seo-o-ktorych-warto-wiedziec].

Dziewczyny nie wyszły oczywiście z pustymi rękami - świnki skarbonki, złote kubeczki oraz eleganckie teczki trafiły do ich domowych biur. Podczas spotkania o nasze podniebienia zadbała ekipa Meet Eat Business Garden Wrocław.

Już wypatrujemy kolejnego spotkania, które odbędzie się w czerwcu. O tym, jakie miasto tym razem wybraliśmy, dowiesz się śledząc nasze media społecznościowe. Sprawdzamy rozkład jazdy, szykujemy upominki i przyjeżdżamy!

Do zobaczenia!

Zespół PP Ceneo.pl