Jak zaczęła się Twoja przygoda z blogowaniem/YouTubem?
Pomysł na bloga narodził się podczas realizacji mini-sesji zdjęciowej w domowym zaciszu, gdy Maja miała 5 miesięcy. Moja przyjaciółka Asia z Tatarak Foto Studio podsunęła mi ten pomysł. Zobaczyła wtedy ręcznie robione spódniczki TUTU i opaski które zrobiłam dla Mai oraz stylizacje które jej przygotowałam do zdjęć. Powiedziała wtedy, że powinna gdzieś to pokazać, może na facebooku, bo o Instagramie obie nie miałyśmy wtedy zielonego pojęcia:) I wtedy po przemyśleniach…narodziła się myśl : blog dziecięcy ! Z nazwą też nie było problemu, bo od razu nasunęła mi się myśl: blog Majuszka, a tak zdrobniale mówi do Mai moja mama.

Skąd czerpiesz inspiracje?
Moja inspiracja to moje dziecko. To Maja dostarcza mi kolejnych pomysłów na nowy post na blogu. Rośnie, zmienia się… i tu można pisać i pisać… Pomysły czasami rodzą się tak dosłownie na pstryknięcie palcem. Często też przeglądając instagramowe zdjęcia/profile, robiąc zakupy przez internet trafiam na nową markę, ciekawe stylizacje/zestawienia, gadżety, zabawki, dodatki do domu, które do nas pasują i chcę się nimi podzielić z czytelnikami bloga.

Jak motywujesz się do blogowania/nagrywania filmów?
Moja motywacja to moi odbiorcy na blogu, na facebooku, na Instagramie. To dla nich piszę, przygotowuję nowe stylizacje inspiracje z naszego domowego wnętrza, metamorfozy, dzielę się moim spojrzeniem na modę i zapraszam na „wirtualne” odwiedziny. Gdy po raz kolejny dostaję maila z podziękowaniem za pomoc w doborze mebli, czy dodatków do pokoju dziecka, ze słowami, że nasz dom jest inspiracją dla wielu rodziców i przyszłych rodziców aranżujących swoją własną przestrzeń to serce rośnie!

Jaką radę dałbyś początkującym blogerom/ YouTuberom?
Blog to moje „drugie dziecko" i aby mieć z siebie i z niego satysfakcję trzeba pisać od serca i z sercem! To co robię jest moje, stworzone od podstaw ciężką pracą, zaangażowaniem i wsparciem wielu bliskich mi osób . Ważne jest pozytywne myślenie i chęć realizacji wyznaczonych sobie celów

Jakie są Twoje plany związane z blogiem/ kanałem na następny rok/kilka lat?
W moim życiu trochę się pozmienia zawodowo, dlatego chciałabym aby Majuszka.pl nadal była tak poczytnym blogiem z gronem stałych czytelników i natłoku zawodowych spraw nie zeszła na boczny plan. A wpisy i zdjęcia inspirowały, tak jak inspirują na co dzień.

Zabawna historia lub co dało Ci prowadzenie bloga?
Prowadzenie bloga dało i daje mi możliwość poznania nowych osób, wspaniałych Mam – blogerek oraz owocnych współprac, które ze zwrotów: Pan/Pani przerodziły się w stałe znajomości, a nawet przyjaźnie. To niesamowite, że w świecie Internetów, Instagramów… po drugiej stronie telefonu czy laptopa znajdę bratnią duszę, osobę, z którą porozmawiam, wyżalę się, poproszę o poradę lub tak najzwyczajniej pośmieję się z codziennych sytuacji. Życzę każdej blogującej mamie spotkania tylu wspaniałych ludzi, otwartych na drugiego człowieka. A dziewczynom: Kindze, autorce bloga Fistaszkowe Love i Ani @mamabenio dziękuję za to że są i zarażają pozytywną energią! Czy przyjaźń w sieci istnieje? Tak, istnieje!